Skyray

Skyray

Jiangsu Skyray Instrument Co., Ltd. jest korporacją hi-tech posiadającą własność intelektualną, której kapitał zakładowy wynosi 260 milionów złotych. Siedziba znajduje się w nowej zaawansowanej technologicznie strefie rozwoju przemysłowego w Kunshan niedaleko Szanghaju. Firma specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży instrumentów analitycznych i pomiarowych w dziedzinie spektroskopii, chromatografii i spektroskopii masowej.

Skyray Instrument został uhonorowany wieloma nagrodami. Produkty są na światowym poziomie technologicznym. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań Skyray Instrument zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska i ochrony, testów i analiz przemysłowych oraz innych dziedzin.

Skyray Instrument, jako lider technologii w branży, nieustannie odkrywa szczyty technik analitycznych i zapewnia klientom bardziej zaawansowane produkty i lepsze usługi, dostarczając rozwiązania dla przemysłu elektronicznego, jubilerskiego, spożywczego, materiałów budowlanych, metalurgicznego, wydobycia minerałów, tworzyw sztucznych, petrochemicznego, chemicznego, medycyny i innych gałęzi przemysłu.

Showing 1–24 of 27 results, including child brands

Showing 1–24 of 27 results, including child brands