Automatyczne Re-Destylatory wody

Opis

Profesjonalne Re-Destylatory wody oferujące wiele sprawdzonych funkcji wysokowydajnego cyklonu w przystępnej cenie. Dostępne z wyjściami 2 lub 4 l / godz. Mogą być montowane na stole lub na ścianie.

2 – litrowe re-destylatory są idealne do użytku w mniejszych laboratoriach, modele 4 – litrowe osiągają większą wydajność.

Gwarantowana czystość
Wyposażone w opatentowaną „cyklonową” pułapkę par, re-destylatory produkują wodę o najwyższej jakości, wolną od pirogenów. Czystość jest również zapewniona przez konstrukcję ze szkła borokrzemianowego oraz zastosowanie trwałych elementów grzejnych pokrytych krzemionką

Wygodna automatyczna obsługa
Re-destylatory można podłączyć bezpośrednio do kranu sieciowego lub, jeśli jest to preferowane, ze wstępnie uzdatnionej wody za pomocą dodatkowego zestawu do wstępnego doprowadzania wody. Automatyczny regulator przepływu reguluje zużycie wody i umożliwia stosowanie urządzenia w szerokim zakresie ciśnień wody wodociągowej. W trybie podczyszczonym woda oczyszczona jest podawana bezpośrednio do kotła, a woda wodociągowa służy wyłącznie do chłodzenia.
Re-destylatory są wyposażone w czujnik poziomu z polietylenu, który automatycznie odcina zasilanie i dopływ wody, gdy zbiornik jest pełny, umożliwiając bezpieczną, niezależną pracę.
Dodatkowo do urządzenia można dołączyć zbiornik wyrównawczy, który pozwala na rezerwę do 30 litrów pojemności magazynowej. Polietylenowa wyściółka zbiornika jest wyposażona w filtr powietrza, kranik o szybkim przepływie i wziernik zawartości oraz zapewnia wygodny i kompaktowy system zbierania. Automatyczne wyłączanie zapewnia system sterowania re-destylatora.

Bezpieczeństwo i prosta obsługa
Wyłącznik wysokotemperaturowy chroni grzałki w przypadku awarii wody, a bezpieczeństwo operatora zapewnia szklana obudowa.
Re-destylatory wyposażone są w zawór spustowy bojlera, co ułatwia czyszczenie.  Roztwór czyszczący jest wprowadzany do kotła za pomocą urządzenia o stałym poziomie – bez konieczności demontażu.
Re-destylatory i opcjonalny zbiornik zasobnikowy mogą być montowane na stole lub na ścianie.

Parametry Techniczne

Parametr Model 2 Model 4
Wydajność 2 l / godz.;

Pojedyncza destylacja

4 l / godz.;

Pojedyncza destylacja

Woda wolna od pirogenów Tak Tak
pH 5.6-6.0 5.6-6.0
Przewodnictwo 1 uS / cm 1 uS / cm
Moc 1.8 kW 3 kW
Ciśnienie wody (min.-max.)* 70 – 560 kPa 70 – 560 kPa
Minimalne ciśnienie wody dla wstępnie uzdatnionej wody 15 kPa 15 kPa
Przepływ wody (min) 0.5 l / min 1 l / min
Wymiary

(Wys. x Szer. x Głęb.)

790 x 260 x 325 mm 790 x 260 x 325 mm
Masa 15 kg 15 kg