Biureta cyfrowa Titronic 300

Automatyczna cyfrowa biureta tłokowa TITRONIC 300 to doskonała biureta tłokowa z napędem silnikowym do ręcznego miareczkowania, a jednocześnie bardzo precyzyjne urządzenie dozujące do wszystkich płynów, rozpuszczalników i titrantów. TITRONIC 300 może pracować jako samodzielne urządzenie, jak również może być sterowany przez komputer/oprogramowanie lub titrator serii TitroLine.

Kategoria:

Opis

Kluczowe cechy użytkowe biurety cyfrowej:

Ręczne miareczkowanie przyciskiem ręcznym („mysz”) automatyczne obliczanie wyników.

Automatyczne rejestrowanie wagi po podłączeniu wagi Automatyczne dozowanie.

Regulowane tempo dozowania i napełniania dla każdej metody.

Regulowane napełnianie pomiędzy poszczególnymi dawkami „Inteligentna funkcja napełniania” sprawdza, czy etap dozowania można przeprowadzić całkowicie bez napełniania. Zmniejsza to liczbę błędnych operacji podczas procesu dozowania seryjnego. Standardowe metody ręcznego miareczkowania i dozowania.

Liczba metod: 5

 

Dostępne wersje konfiguracyjne biurety cyfrowej:

WERSJA1: T 300 /20 M1: Jednostka podstawowa bez mieszadła magnetycznego, ze statywem do miareczkowania bez funkcji mieszania, z prętem do miareczkowania, z myszką, z zaciskiem do miareczkowania, z gotowym do użycia dozownikiem 20 ml TZ 3130 z probówkami, gwintami i końcówką do miareczkowania, z zewnętrznym zasilaczem 100-240 V.

WERSJA 2: T 300 /50 M1: Jednostka podstawowa bez mieszadła magnetycznego, ze statywem do miareczkowania bez funkcji mieszania, ze statywem, z myszką, z zaciskiem do miareczkowania, z gotowym do użycia dozownikiem 50 ml TZ 3160 z probówkami, gwintami i końcówką do miareczkowania, z zewnętrznym zasilaczem 100-240 V.

WERSJA 3: T 300 /20 M2: Jednostka podstawowa z mieszadłem magnetycznym, statywem, myszką, zaciskiem do miareczkowania, z gotowym do użycia dozownikiem 20 ml TZ 3130 z probówkami, gwintami i końcówką do miareczkowania, z zewnętrznym zasilaniem 100-240 V.

WERSJA 4: T 300 /50 M2: Jednostka podstawowa z mieszadłem magnetycznym, ze statywem, myszką, zaciskiem do miareczkowania, z gotowym do użycia dozownikiem 50 ml TZ 3160 z probówkami, gwintami i końcówką do miareczkowania, z zewnętrznym zasilaniem 100-240 V.