Spektrometr M in vivo

Spektrometry luminescencyjne M In Vivo: są szeroko stosowane w diagnostyce medycznej, w rafinacji ropy naftowej, w kontroli materiału, w kontroli zanieczyszczenia środowiska i w wielu innych dziedzinach; Wyniki w ułamku sekundy; Pomiary w czasie rzeczywistym; Analiza w odległych częściach próbki; Zakres długości fal laserowych zgodnie z wymaganiami klienta.

Opis

Spektrometr luminescencyjny M in vivo 
EnSpectr  zapewnia komfort nieinwazyjnej analizy widmowej w czasie rzeczywistym za pomocą analizatorów luminescencyjnych. Kabel Enspectr M in vivo jest kluczowym narzędziem, jeśli chodzi o pomiary z zanurzeniem w próbce (na przykład analiza sproszkowanych surowców) lub w przypadku obszarów trudno dostępnych.
Enspectr M In Vivo- analizatory luminescencyjne są szeroko stosowane w diagnostyce medycznej (służą do skanowania odległych części tkanek ludzkich), w rafinacji ropy naftowej, w  kontroli materiału, w kontroli zanieczyszczenia środowiska i w wielu innych dziedzinach .
Klient ma możliwość dostosowania urządzenia w zależności od potrzeb: parametry diod laserowych (405 – podstawowy, 532, 637 lub 780 nm), rodzaj włókien (SMA, FC) i długości włókien, biorąc pod uwagę przyszłe obszary zastosowań. 
  
Spektrometr M In Vivo:
Lekki i przenośny
Pomiary w czasie rzeczywistym
Analiza w odległych częściach próbki
Zakres długości fal laserowych zgodnie z wymaganiami klienta
Wyniki w ułamku sekundy

Informacje dodatkowe

Waga 0,00 kg