Titranty JEDNOSKŁADNIKOWE

Odczynniki do wolumetrycznych oznaczeń zawartości wody

Opis

 

Jednoskładnikowy odczynnik KF miano 2.0

Aquagent®Complet 2

wolny od pirydyny, jednoskładnikowy, doskonały odczynnik – titrant do miareczkowania wolumetrycznego metodą Karla Fischera, przeznaczony dla próbek o niskiej i średniej zawartości wody.

Jednoskładnikowy odczynnik KF miano 5.0

Aquagent®Complet 5

wolny od pirydyny, jednoskładnikowy, doskonały odczynnik – titrant do miareczkowania wolumetrycznego metodą Karla Fischera

Jednoskładnikowy odczynnik KF miano 5.0 do ketonów i aldehydów

Aquagent®Complet 5 K – KETONY, ALDEHYDY wolny od pirydyny, jednoskładnikowy, doskonały odczynnik – titrant do miareczkowania wolumetrycznego metodą Karla Fischera, opracowany do oznaczania zawartości wody w próbkach zawierających KETONY, ALDEHYDY

 

Rozpuszczalniki próbki

 

Rozpuszczalniki próbki dla układów JEDNOSKŁADNIKOWYCH

 

UNIWERSALNY rozpuszczalnik jednoskładnikowy

Aquagent®Metanol DRY „suchy” (max. 0.005% H2O) doskonały, „specjalnie dosuszany”, klasyczny rozpuszczalnik próbki w metodzie wolumetrycznej Karla Fischera.

Aquagent®Metanol FAST „szybki” doskonały, klasyczny rozpuszczalnik próbki o przyspieszonych parametrach kondycjonowania przed miareczkowaniem w metodzie wolumetrycznej Karla Fischera.

SPECJALNY, DEDYKOWANY rozpuszczalnik jednoskładnikowy:

Aquagent®Medium K – KETONY, ALDEHYDY

doskonały, dedykowany rozpuszczalnik dla próbek zawierających ketony, aldehydy w metodzie wolumetrycznej Karla Fischera. Jest jednocześnie uniwersalny, nadaje się doskonale również do próbek standardowych.

 

SPECJALNE dodatki

 

SPECJALNE dodatki do rozpuszczalników DLA UKŁADÓW JEDNOSKŁADNIKOWYCH:

 

Specjalny DODATEK do rozpuszczalnika Aquagent®Medium K

Aquagent®Bufor Kwasowy dodatek do rozpuszczalnika Medium K niezbędny do miareczkowania wolumetrycznego Karla Fischera w przypadku próbek SILNIE KWAŚNYCH, neutralizuje układ reakcyjny do pH w zakresie 5…7 tak, aby możliwe było wykonanie oznaczenia.

Formamid DRY„suchy” (max. 0.02% H2O)  dodatek do rozpuszczalnika Medium K niezbędny do miareczkowania wolumetrycznego Karla Fischera w przypadku próbek z zawartością WĘGLOWODANÓW (CUKRÓW), BIAŁEK oraz SOLI NIEORGANICZNYCH.

 

Informacje dodatkowe

Waga 0,00 kg