Wyparka próżniowa obrotowa RV 10 digital V

Zaawansowane technologiczne wyparki wyposażone w porty transmisji danych oraz łaźnię ze sterownikiem mikroprocesorowym i wyświetlaczem. Wyparki zapewniają zarówno bezpieczną, komfortową pracę, jak i automatyzację procesu destylacyjnego. Wyparki RV-10 Digital są gwarancją zadowolenia dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model Digital V – szkło bez powlekanego tworzywa sztucznego.

Kategoria:

Opis

 • Nowo opracowana linia produktów z IKA w ergonomicznej, kompaktowej obudowie z innowacyjną funkcją poprawy wyników operacyjnych. Wyparki obrotowe z wbudowanym ogrzewaniem łaźni HB
 • Nagrzewanie łaźni z regulacją obwodu bezpieczeństwa, obrotowe bezpieczeństwo z wyciągiem, jako akcesorium
 • Bezpieczna i prosta obsługa dzięki ergonomicznym kształcie jednostki operatora w przedniej części
 • Napędem podnoszenia (skok 140 mm) z tzn. funkcją przystanek bezpieczeństwa,jeśli nastąpią przerwy w dostawie prądu tłok parownika jest automatycznie wyciągany z łaźni
 • Regulowanie pozycji końcowej dla zapewnienia ochrony szkła przed uszkodzeniem
 • Zakres prędkości od 20 do 280 min
 • Łagodny rozruch z 100 rpm
 • Cyfrowy wyświetlacz prędkości
 • Poruszanie w prawo i lewo w odstępach czasowych przy procesie suszenia
 • Stoper do upływu czasu kontroli
 • Woda-olej, nagrzewanie łaźni z wbudowanymi uchwytami bezpieczeństwa
 • Szybko się nagrzewa ze względu na optymalną objętość łaźni
 • Chłodzenie powierzchni 1200 cm ²
 • Mechanizm Push-off umożliwia poluzowanie szczelności tłoku
 • Regulacja temperatury łaźni przez mikrokontroler
 • Cyfrowy wyświetlacz temperatury
 • Złącze na podczerwień do transferu danych z łaźni do napędu
 • RS 232 do PC zdalnego sterowania z labworldsoft
 • Praca automatyczna z labworldsoft

ikosizerccschematy

Parametry

Rodzaj chłodzenia pionowy
Chłodzenie powierzchni 1200 cm2
Silnik zasady DC
Zakres prędkości 20 – 280 min
Zmiany kierunku obrotów tak
Silnik podnoszenia tak
Skok 140 mm
Ogrzewanie zakresu temp. pokojowej temperaturze -180°C
Moc cieplna 1300 W
Dokładność regulacji ciepła 1±K
Max objętość łaźni 3 l
Zintegrowany kontroler próżni nie
Zegar tak
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 500 x 430 x 410 mm
Waga 20 kg
Dopuszczalna temperatura otoczenia 5…40°C
Dopuszczalna wilgotność względna 80%
Stopień ochrony wg normy DIN EN 60529 IP 20
Interfejs RS 232 tak
Wyjście analogowe nie
Napięcie 220 – 240 / 100 – 240 / 100 – 120 / 100 -115 V
Częstotliwość 50/60 Hz
Pobór mocy 1400 W

Akcesoria

IKA Tarcza zabezpieczająca. Zapewnia optymalną ochronę przed odpryskami gorącego płynu. IKA Pokrywa zabezpieczająca. Niezbędny dodatek, jeżeli nie jest możliwa praca z okapem. Chroni użytkownika przed odpryskami gorącego płynu nawet w przypadku złamanie kolby parownika.
IKA Szkło pionowe. Pionowy skraplacz do wszystkich standardowych destylacji. IKA Pionowy intensywny skraplacz z kolektora. Pionowy intensywny skraplacz z podwójnym płaszczem oraz ze szczególnie efektywnym dystrybutorem kondensacji. Rozpuszczalnik do destylacji może być aplikowany w trybie ciągłym w dystrybutorze za pomocą rurki z PTFE.
IKA Chłodnica na suchy lód. Suchy lód skraplacza przeznaczony do destylacji rozpuszczalników o niskiej temperaturze wrzenia. Rozpuszczalnik do destylacji może być aplikowany w trybie ciągłym w ramach rurki PTFE wlotu. Chłodzenie suchym lodem, nie wymaga wody chłodzącej, dzięki kondensacji na niskie temperatury. IKA Pionowy skraplacz. Pionowy intensywny skraplacz z kolektora. Skraplacz z dystrybutorem i zawór odcinający wykropliny destylacji.
IKA Laminowana chłodnicta na suchy lód.
Suchy lód skraplacza do destylacji rozpuszczalników o niskiej temperaturze wrzenia. Rozpuszczalnik do destylacji może być aplikowany w sposób ciągły w ramach rurki PTFE. Chłodzenie suchym lodem, nie wymaga ma wody chłodzącej, dzięki kondensacji na niskie temperatury.Skraplacza i chłodnica znajdują się w ochronie anty wstrząsowej.
IKA Kolba do parowania.
IKA Kolba na proszek. IKA Hamulec foam.
IKA Cylinder parowania. IKA Destylacja pająk z 6 rękawami destylacji.
IKA Destylacja pająk z 5 butelkami po 50 ml. IKA Powlekane odbieranie kolby,(KS 35/20, 1000 ml).
IKA Płyta rozszerzeń Akcesoria niezbędne przy korzystaniu z RV 10.500 Inhibitor piany z 3 l kolbą parowania. Pozwala łaźni do przeniesienia 50 mm w poziomie. IKA Uszczelka
IKA Oprogramowanie IKA Zawór kontroli ciśnienia Do regulacji ciśnienia wody chłodzącej w czasie pracy przy wodociągu.
IKA Kompaktowy, chemoodporny systemy pomp, idealne rozwiązanie dla wielu zastosowań w laboratoriach chemicznych i badań. W pełni automatyczny system pomp z wbudowanym rozpuszczalnika biblioteki. – Wyświetlacz graficzny – Blisko 100% odzysk rozpuszczalników – Przyjazna dla użytkownika obsługa – Optymalna stabilność – Szybka i łatwa konserwacja – Wyposażony w regulator prędkości regulowane próżni i chemoodporne pompy membranowe. Wydajność pompowania może być dokładnie kontrolowane, np. do delikatnego destylacji. IKA KV600 cyfrowych agregat chłodniczy.
IKA Agregat. Agregat z chłodzony powietrzem i pompą obiegową. Parownik (chłodnica), zbiornik i ssące pompy ze stali nierdzewnej. Cyfrowa regulacja temperatury i cyfrowy wyświetlacz temperatury. Nowoczesny i łatwy w obsłudze sterownik mikroprocesorowy z dużym wyświetlaczem temperatury. Duży wyświetlacz temperatury. Wskaźniki LED pompa, chłodzenia i ogrzewania. Prosta obsługa za pomocą tylko 3 przycisków. IKA Kabel z czterema końcówkami.

Informacje dodatkowe

Waga 0,00 kg