Opublikowano

Przesiewacze i sita

Przesiewacze i sita

Przesiewacze elektryczne. Sita zgodne z normami ISO i ASTM.
Wszyscy producenciHielscherLabindex

Przesiewacze i sita w ofercie Labindex

Przesiewacze Ultradźwiękowe UIS250L

Przesiewacze Ultradźwiękowe UIS250L

Przesiewacz Ultradźwiękowy UIS250L przyspiesza proces przesiewania alternatywnie lub w uzupełnieniu do klasycznych generatorów niskiej częstotliwości. Szczególnie w przypadku bardzo drobnych proszków zastosowanie ultradźwięków może być jedyną drogą przesiania. Przesiewacze ultradźwiękowe wykorzystują sita laboratoryjne z obręczą ze stali nierdzewnej.

Przesiewacze LPzE do sit 100 200 300 mm

Przesiewacze LPzE do sit 100 200 300 mm

Przesiewacz sitowy do analizy sitowej uziarnienia materiałów sypkich, pasz oraz wszelkich materiałów i surowców pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Pozwala przeprowadzać analizy materiałów na sucho lub na mokro (z przemywaniem podłączonym strumieniem wody – np. analiza gleby). Sita o średnicy 100, 200 lub 300 mm.

Przesiewacze LPzE 4e, do sit 400 mm

Przesiewacze LPzE 4e, do sit 400 mm

Techniczny przesiewacz sitowy do analizy sitowej dużej ilości materiałów sypkich, pasz oraz wszelkich materiałów i surowców pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Pozwala przeprowadzać analizy materiałów na sucho lub na mokro (z przemywaniem podłączonym strumieniem wody – np. analiza gleby). Sita o średnicy 400 mm.

Przesiewacze do materiałów pylistych LPzB 2e

Przesiewacze do materiałów pylistych LPzB 2e

Przesiewacz sitowy do analizy sitowej uziarnienia materiałów pylastych, takich jak: bentonity, gliny, pyły węglowe, pudry formierskie oraz materiałów, które elektryzują się w czasie przesiewania metodą tradycyjną. Na podstawie analizy sitowej można określić średnią wielkość ziarna, frakcję główną oraz wskaźnik jednorodności.

Szafa dźwiękochłonna do przesiewaczy

Szafa dźwiękochłonna do przesiewaczy

Szafa dźwiękochłonna do ograniczenia hałasu, przeznaczona na przesiewacz laboratoryjny.

Sita laboratoryjne

Sita laboratoryjne

Sita laboratoryjne zgodne z normą DIN ISO 3310. Sita w obudowie metalowej lub z tworzywa. Obręcz 25 lub 50 mm. Oczka kwadratowe o boku od 0,020 do 125mm. Sita do przesiewania o oczku 0.020…3.55mm z siatki z drutu ze stali nierdzewnej, zgodnie z ISO 3310-1. Sita o oczku 4,00…125mm wykonane z blachy perforowanej, zgodnie z ISO 3310-2. Każde sito wyposażone w uszczelkę.