Ekstraktor metodą Soxhleta SOX606

SOX606 Automatyczny ekstraktor Soxhleta, zaprojektowany w oparciu o zasadę ekstrakcji Soxhleta metodą wagową do oznaczania zawartości tłuszczu. Ma pięć metod ekstrakcji, aby spełnić różne wymagania klientów. Metalowy moduł grzewczy, szybkie nagrzewanie, dobre efekty, niskie zużycie energii; dostęp do wszechstronnej temperatury wody, kontrola przepływu,  bardziej ekonomiczna ochrona środowiska; wbudowane urządzenie do wykrywania wycieków eteru w celu zapewnienia bezpieczeństwa eksperymentalnego. Jest szeroko stosowany w rolnictwie / żywności / chemii / środowisku i innych obszarach, szczególnie w przypadku narkotyków, gleby, osadów, środków czyszczących i innych substancji w ekstrakcji rozpuszczalnych związków organicznych.

Opis

Automatyczna ekstrakcja
Wystarczy jedno dotknięcie, aby automatycznie rozpocząć ekstrakcję, podnoszenie, podgrzewanie wstępne, ekstrakcję, rozcieńczanie, odzyskiwanie rozpuszczalnika.
Wbudowane 5 unikalnych metod ekstrakcji, poręczna obsługa.
Obejmują ekstrakcję Soxhleta, ekstrakcję Soxhleta na gorąco, kontynuację ekstrakcji przepływowej, ekstrakcję na gorąco, standardowe metody CH.
Zastosuj do wszystkich rozpuszczalników organicznych
Dostosowane do szkła i PTFE, które mogą blokować wszystkie zanieczyszczenia i charakteryzują się wysoką dokładnością, ma zastosowanie do wszystkich rozpuszczalników organicznych, spełniając wymagania użytkowników.
Przyjazny dla środowiska
Pełna kontrola temperatury i przepływu w celu zmniejszenia zużycia skroplonej wody.

Parametry techniczne:

Zakres temperatury Temperatura pokojowa +5℃~300℃
Zakres pomiaru 0.1~100%
Dokładność temperatury ±1℃
Odtwarzalność Błąd względny 1%
Masa próbki 0.5~15g
Wydajność  na partię 6 sztuk/partię
Objętość 150mL rozpuszczalnika
Odzysk rozpuszczalnika ≧85%
Wymagane zasilanie 220VAC±10%, 50Hz
Moc 2.6KW
Wymiary 650mm×380mm×720mm
Waga netto 50Kg