Szklane Re-Destylatory do wody

Opis

Profesjonalne re-destylatory szklane poprawiają koncepcję oczyszczania wody poprzez destylację dzięki unikalnej, opatentowanej pułapce pary, która tworzy efekt „cyklonu”, eliminując wszystkie unoszone przez parę mikro kropelki wody, eliminując tym samym przenoszenie jakichkolwiek zanieczyszczeń do odbieranego destylatu. Powstała w ten sposób woda jest wolna od pirogenów i posiada najwyższą klasę czystości przez cały czas prowadzenia procesu. O klasie czystości uzyskiwanego re-destylatu świadczy deklaracja producenta o przewodnictwie uzyskiwanej wody ≤ 1 mikroSimens/cm.

Dostępne w wersji z 4 lub 8 l / godz. pojedynczą destylacją lub 4 l / godz. podwójną destylacją oraz jako kompletny system oczyszczania wody z odpowiednim wstępnym dejonizatorem i zbiornikiem na destylat.
Aby wyeliminować potrzebę rutynowego czyszczenia w obszarach z twardą wodą, urządzenia mogą być również przystosowane do przyjmowania wstępnie uzdatnionej wody. Wszystkie systemy można zamontować na ścianie lub na stole, a modele z zasilaniem z kranu można łatwo zmodernizować, aby używały wstępnie uzdatnionej wody.

Czystość
Opatentowana „cyklonowa” pułapka pary eliminuje wszelkie przenoszenie jakichkolwiek zanieczyszczeń do odbieranego destylatu, a zaawansowana konstrukcja ze szkła borokrzemianowego eliminuje ryzyko spienienia i poprawia poziom czystości. Destylat opuszcza skraplacz w optymalnej temperaturze gwarantującej wysoką jakość produktu.

Bezpieczeństwo
Termistor zabezpiecza re-destylator przed przerwami w dostawie wody sterując pracą grzałki. Dodatkową ochronę zapewnia bezpiecznik termiczny, który zapobiega przegrzaniu.
Ochronę operatora zapewniają całkowicie zamknięte naczynia szklane i wbudowana taca na skropliny.

Niezawodność i łatwość obsługi
W połączeniu z mikroprocesorem, czujnik termistora zapewnia precyzyjną kontrolę aparatu i upraszcza obsługę oraz procedury czyszczenia.
Pionowa konfiguracja kotła minimalizuje naprężenia na trwałych elementach grzejnych. Wraz z funkcją automatycznego opróżniania konstrukcja ta pomaga również zmniejszyć osadzanie się kamienia.
Urządzenia są dostarczane z elektronicznym wyłącznikiem, który automatycznie wyłączy urządzenie, gdy zbiornik jest pełny, umożliwiając bezpieczną, bezobsługową pracę.

Ekonomia pracy
 Przepływ wody chłodzącej jest sterowany automatycznie, co minimalizuje zużycie wody.

Parametry Techniczne

Parametr Model 4 Model 44 Model 8
Wydajność 4 l / godz.;

Pojedyncza destylacja

4 l / godz.;

Podwójna destylacja

8 l / godz.;

Pojedyncza destylacja

Woda wolna od pirogenów Tak Tak Tak
pH 5.6-6.0 5.6-6.0 5.6-6.0
Przewodnictwo <1 uS / cm <1 uS / cm <1 uS / cm
Moc 3 kW 6 kW 6 kW
Ciśnienie wody

(min.-max.)*

70 – 560 kPa 70 – 560 kPa 70 – 560 kPa
Przepływ wody (min) 1 l / min 2 l / min 2 l / min
Wymiary

(Wys. x Szer. x Głęb.)

750 x 300 x 380 mm 750 x 490 x 380 mm 750 x 490 x 380 mm
Masa 25 kg 29 kg 29 kg

*Dodatkowy adapter niskiego ciśnienia pozwala na pracę przy ciśnieniu powyżej 35 kPa

URZĄDZENIA ZGODNE ZE STANDARDAMI ISO

Do kompletu z re-destylatorem dostępny profesjonalny zbiornik odbieralnikowy wody 30 l z elektronicznym systemem pływakowym.