Homogenizator ultradźwiękowy Hielscher UP200st VialTweeter

Homogenizator ultradźwiękowy UP200St z przystawką VialTweeter do przygotowania 10 próbek w probówkach typu Eppendorf 0.5, 1.0, 1.5, 2.0 ml jednocześnie. Sonifikator do pośredniej kawitacji przez ścianki naczynia bez kontaktu z sonotrodą. Opcja VialPress do dezintegracji ultradźwiękowej do 5 fiolek Ø do 20 mm lub w rurze. Autoklawowalne.

Opis

W laboratoriach często jest niezbędne przygotowanie wielu próbek jednocześnie w tych samych warunkach procesu. VialTweeter pozwala na jednoczesną sonikację maksymalnie 10 fiolek z taką samą intensywnością. W związku z tym VialTweeter jest wiarygodnym w laboratorium homogenizatorem do homogenizacji, emulsyfikacji, dyspergowania & deaglomeracji, ekstrakcji i lizy, rozpuszczenia, jak również odgazowania płynów. Ze względu na sonifikację pośrednią, sonda nie jest zanurzona w próbce, aby całkowicie uniknąć utratę i zanieczyszczanie krzyżowe próbki.

W laboratorium często wiele próbek o małej objętości ma być przygotowane jednocześnie – aby wymieszać, zhomogenizować, emulsyfikować, dyspergować, dezintegrować lub odgazować płyn. VialTweeter zapewnia wysoką moc ultradźwięków do spełnienia tych wymogów poprzez wprowadzenie kawitacji ultradźwiękowej pośrednio przez ściany naczynia do próbek – maksymalnie 10 próbek w tym samym czasie. Tym samym zapobiega się utracie i zanieczyszczeniu krzyżowemu próbek.

W połączeniu z cyfrowego procesora ultradźwiękowego UP200St, nowy sonotrody bloku VialTweeter pozwala na skuteczne i wygodne sonikacja maksymalnie 10 fiolek (np. próbniki, przechowywania fiolek, odczynnik fiolki typu Eppendorf tubes) jednocześnie i bez zakażenia. Zgodnie z taką samą intensywnością USG jest dostarczone do każdej próbki, wyniki sonikacja są nawet i powtarzalne.
Natomiast ultradźwiękowe czyszczenie wanny i zbiorniki tylko USG niskiej energii powodując niepełne próbki preparatu wyniki, VialTweeter przekazuje intensywne ultradźwiękowe sił przez naczynia do próbki. Podczas sonikacja pośrednie, test rury pozostają stałe zamknięte tak, że próbki nie mogą być skażone, zepsute lub ulatniania. Straty próbki są unikać, zbyt.
Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność, regulowane i zdejmowane VialPress pozwala naciśnij większych statków próbki do przedniej powierzchni sonotrody bloku VialTweeter. Tym samym do 5 fiolek większe można sonicated pośrednio w tym samym czasie. (patrz zdjęcie poniżej)

Zalety VialTweeter w skrócie

  • Intensywna sonikacja maksymalnie 10 fiolki jednocześnie
  • Pośrednie sonikacja: transmisja wysokiej energii ultradźwiękowej przez ściany naczynia do próbki
  • Pośrednie sonikacja pozwala uniknąć zakażenia i próbki straty
  • Odtwarzalne wyniki z amplituda regulowane i kontrolować
  • VialPress umożliwia poddając działaniu większe rury
  • Tryb pulse regulowana od 0 do 100%
  • Sterylizacja w autoklawie

Ultrasonic sonotrode VialTweeter with VialPress attachment (Click to enlarge!)© www.hielscher.com

Dodatkowo dostępne rozszerzenie VialPress umożliwia przymocowanie większych fiolek lub kolbek do sonotrody.

VialTweeter instalacji składa się w trzech głównych składników, które są łatwe w montażu i zapewnienia wysokiej łatwości obsługi i komfort pracy: procesor ultradźwiękowy UP200St-G, przetwornik UP200St-T i VialTweeter blok sonotrody S26d11x10.
Procesor ultasonic 200 watów UP200St jest to silnik VialTweeter. Ze względu na jego 200 watów mocy ultradźwięków staje się możliwe poddając działaniu do 10 fiolek w intensywności ultradźwiękowe do 10 watów na każdej probówki. To sprawia, że VialTweeter jednostkę pracy bardzo wydajne i niezawodne.

The VialTweeter is a comfortable ultrasonicator for small sample homogenization© www.hielscher.com

Pełna konfiguracja VialTweeter: VialTweeter sonotroda z procesor em ultradźwiękowym UP200St

Informacje dodatkowe

Waga 0,00 kg